Anketa Babička Příbramska

 

Městské kulturní centrum Příbram vyhlašuje ve spolupráci se spolkem Babíkov anketu Babička Příbramska. Máte doma tu nejlepší babču na světě? Dejte to vědět i ostatním! 

Dnešní babičky jsou úplně jiné, než byly babičky v našem dětství. Ve svém okolí každý máme řadu aktivních, vitálních seniorek, které jsou babičkami, ačkoliv tak na první pohled vůbec nevypadají. Městské kulturní centrum společně se zapsaným spolkem Babíkov připravilo anketu Babička Příbramska, která je určena ženám věkové skupiny 60+. „V rámci spolupráce s několika seniorskými spolky se setkáváme s lidmi, kteří sice věkově patří do skupiny seniorů, ovšem svojí akčností mnohdy převyšují i mnohem mladší ročníky. Anketa Babička Příbramska je určena ženám nad šedesát let věku, a věřím, že anketou uděláme radost všem, kteří mají tu nejlepší babičku. Neváhejte tedy a podávejte nominace. Vyhodnocení akce a předání ocenění deseti nejlepším proběhne následně při dubnovém plesu seniorů,“ přibližuje akci Vlastimil Ševr z Městského kulturního centra.

 Nominace do ankety Babička Příbramska je možné podávat do 10. března. Nominační formuláře jsou k dispozici v kanceláři Městského kulturního centra ve Špitálské ulici čp. 18, v SeniorPointu nebo Informačním centru města v Pražské ulici. Vyplněný formulář společně s fotkou nominované babičky a jejím životním mottem je možné odevzdat na stejných místech, nebo poslat na e-mailovou adresu mkc@pribram.eu.

Pro více informací se můžete obrátit na Městské kulturní centrum – tel. 601 127 200.

PŘIHLÁŠKU DO ANKETY MŮŽETE STÁHNOUT ZDE